Sołectwa

Zestawienie uchwał Rady Miejskiej w Pleszewie dotyczących Planu Odnowy Miejscowości

Zestawienie uchwał Rady Miejskiej w Pleszewie dotyczących Planu Odnowy Miejscowości - format pdf

Wykaz sołtysów wybranych w 2015 wraz z opiekunami

WYKAZ SOŁTYSÓW WRAZ Z OPIEKUNAMI        (aktualizacja styczeń 2016)

 

Lp

Nazwa sołectwa

Sołtys

Opiekun

Skład Rady Sołeckiej

1.

Baranówek

Rybak Hanna

Przemysław Broniarczyk

Wojtysiak Mariusz

Trzebowski Andrzej

Troszczyński Krzysztof

2.

Borucin

Szczepański Andrzej

Magdalena Czajka

Duda Józef

Hypki Walerian

Karalus Michał

Olech Tomasz

3.

Bronów

Kaniewski Karol

Małgorzata Graś 

Adaszak Sławomir

Kałużna Barbara

Kląskała Maciej

Kujawa Roman

Szczepaniak Ryszard

Telega Renata

4.

Brzezie

Świątek Paweł

Angelika Sołtysiak

Famulak Władysław

Gadomski Andrzej

Kałużny Jarosław

Noskowski Jan

5.

Bógwidze

Mądrzak Zbigniew

Justyna Penkala

Adamek Bożena

Łukaszewska Magdalena

Tomaszewski Przemysław

6.

Dobra Nadzieja

Michalak Małgorzata

Magdalena Derwich

Jamborska Romana

Mądrzak Marcin

Osuch Wanda

Wojciechowski Roman

Woliński Kazimierz

7.

Grodzisko

Stencel Adam

Tomasz Michalczak

Cegielski Sergiusz

Fajka Krzysztof

Stencel Marek

Twardowski Mariusz

Wołowicz Zenon

Żuraszek Krzysztof

8.

Janków

Kamieniarczyk Dariusz

Renata Praczyk

Kozłowicz Jarosław

Kliber Hanna

Michalak Eugeniusz

Woźniak Łukasz

9.

Korzkwy

Zięciak Kryspin

Adrianna Politowicz

Kończak Przemysław

Kubasik Adam

Zięciak Krzysztof

10.

Kowalew

Białas Paulina

Monika Migalska

Andrzejczak Maciej

Działoszyński Paweł

Garbarczyk Piotr

Piękny Radosław

Szablewski Józef

Wiśniewska Maria

11.

Kuczków

Grabarek Elżbieta

Monika Wielowska

Mielcarek Radosław

Mikołajczak Grzegorz

Rupiczak Grażyna

Śniady Michał

12.

Lenartowice

Woźny Tadeusz

Ewelina Forycka

Andersz Jerzy

Gil Wiesława

Kociałkowski Andrzej

Mizerkiewicz Małgorzata

Skitek Mariusz

Szymczak Joanna

13.

Lubomierz

Kopaczewski Eugeniusz

Natalia Sobczyk

Obecny Krzysztof

Stefaniak Arletta

Wachowiak Piotr

14.

Ludwina

Mizerkiewicz Andrzej

Fatima Pinczewska

Lisowski Marek

Mrula Tadeusz

Szubert Mieczysław

15.

Marszew

Trawińska Katarzyna

Monika Kończyńska

Fafuła Grzegorz

Kałużna Justyna

Krusiewicz Paweł

Mielcarek Dariusz

Pera Iwona

Wawrzyniak Daniel

16.

Nowa Wieś

Rybak Bernard

Kinga Twardowska

Sołtysiak Tadeusz

Staszak Bartosz

Zimny Mieczysław

Żychlewicz Waldemar

17.

Pacanowice

Wajnert Zygmunt

Witold Ruciński

Adamczyk Leszek

Forycki Emil

Kapałka Marek

18.

Piekarzew

Jezierska Grażyna

Katarzyna Kaniewska

Będziech Arkadiusz

Frankowska Angelika

Grabarek Alicja

Jakóbczak Bartłomiej

Mazurek Iwona

Olejniczak Monika

19

Prokopów

Glaza Sławomira

Mirosława Wasielewska

Czajka Eugeniusz

Korzeniewski Radosław

Korzeniewska Anna

Kwaśniewski Zenon

Sokołowski Jan

Ostrowski Leszek

20.

Rokutów

Szwedek Grzegorz

Beata Bilińska

Jamrozik Marek

Łyskawka Jerzy

Mikołajczyk Mirosław

Pawłowski Adam

Pieczyńska Maria

Wojcieszak Piotr

21.

Sowina

Bartoszyk Roman

Marzena Balcer

Garczarek Ewa

Grabarek Romana

Majchrzak Andrzej

Teller Marek

Wolska Maria

22.

Sowina Błotna

Chwałkowski Czesław

Andrzej Załustowicz

Bigoś Piotr

Grabia Wiesław

Hańćkowiak Zdzisław

Kałużny Kazimierz

Wykrętowicz Zdzisław

23.

Suchorzew

Dryjański Dariusz

Marta Chrzanowska

Adamski Krzysztof

Jakubowska Bogumiła

Kaczor Jan

Szotkowska Dorota

Wasiewicz Marek

Zielińska Wiesława

24.

Taczanów Pierwszy

Michalski Zdzisław

Rafał Piórek

Kałużny Bronisław

Kempiński Lucjan

Pietrzak Stanisław

25.

Taczanów Drugi

Melka Kinga

Michał Stempniewicz

Bursztynowicz Jan

Czajka Paulina

Grabowska Bożena

Kopaczewski Tomasz

Mikołajczyk Bolesław

Symenko Janusz

26.

Zawady

Rybak Janusz

Marcin Konieczny

Balcerek Miłosz

Szwedek Roman

Tomaszczuk Emilia

27.

Zawidowice

Paterka Stefan

Anna Bogacz

Draszczyk Alicja

Kluczyk Józef

Nowicki Kazimierz

Szczepaniak Adam

Walczak Robert

 

28.

Zielona Łąka

Wujs Wojciech

Jolanta Wolińska

Kaczor Grzegorz

Krzywy Ryszard

Luboński Jakub

Owczarz Ryszard

Sokołowska Aleksandra

Szczepański Marcin

Działalność jednostek pomocniczych gminy-sołectw i osiedli

Dokument opracowany w formacie pdf