Sołectwa

Wykaz rad sołeckich wraz z opiekunami

Lp

Solectwo

Skład Rady Sołeckiej

Opiekun

1

Baranówek

Rybak Hanna

Sołtys

Przemysław Broniarczyk 

Krysztofiak Beata

 

Wojtysiak Mariusz

Troszczyński Krzysztof

2

Borucin

Szczepański Andrzej

Sołtys

Katarzyna Kaniewska

Galewski Mateusz

 

Hypki Walerian

Olech Tomasz

Szczepańska Katarzyna

3

Bógwidze

Borkowski Maciej

Sołtys

Justyna Penkala

Pera Natalia

 

Durmenz Halina

Niezgódka Krzysztof

4

Bronów

Kaniewski Karol

Sołtys

Małgorzata Graś

Adaszak Karolina

 

Kaniewski Jacek

Kubas Hubert

Szczepaniak Adam

Tymecki Józef

Wielgosz Ewelina

5

Brzezie

Świątek Paweł

Sołtys

Krzysztof Matuszczak

Noskowski Jan

 

Mencel Paweł

Grabarek Jacek

Bocianiak Adam

6

Dobra Nadzieja

Żarnowska-Nowaczyk Renata

Sołtys

Radosława Penkala-Kulig 

Kaźmierczak Natalia

 

Hadrzyński Aleksander

7

Grodzisko

Stencel Adam

Sołtys

Klaudia Witek

Fajka Krzysztof

 

Jasicki Andrzej

Juszczak Anna

Szmytkowski Konrad

Wieruszewska Patrycja

Cegielski Sergiusz

8

Janków

Kamieniarczyk Dariusz

Sołtys

Renata Praczyk 

Kozłowicz Jarosław

 

Woźniak Łukasz

Roszkiewicz Anna

Małecka Urszula

Mróz Paweł

Grabarek Małgorzata

9

Korzkwy

Szczepaniak Anita

Sołtys

Adrianna Politowicz 

Grzegorczyk Izabela

 

Kończak Jacek

Jańczak Jarosław

Piechocka Gertruda

Rogozińska Alicja

Urban Anna

10

Kowalew

Mofina Beata

Sołtys

Monika Migalska

Andrzejczak Maciej

 

Ładziński Maciej

Działoszyński Paweł

Potarzycka Weronika

Kwaśniewski Jerzy

Forycki Andrzej

11

Kuczków

Reimann Tobiasz

Sołtys

Joanna Golińska-Gawrońska 

Grabarek Elżbieta

 

Suska Marian

Kałużny Artur

Rupiczak Grażyna

Raś Marek

12

Lenartowice

Porzucek Izabela

Sołtys

Magda Nawrocka 

Andersz Grażyna

 

Dolata Sylwia

Duszczak Zbigniew

Gil Wiesława

Skrzypczak Włodzimierz

Szymczak Joanna

13

Lubomierz

Kopaczewski Eugeniusz

Sołtys

Ewelina Jankowska

Stefaniak Arletta

 

Wachowiak Piotr

Jelak Ireneusz

14

Ludwina

Mizerkiewicz Andrzej

Sołtys

Marta Borkowska

Gwarda Lidia

 

Jeziorańska Elżbieta

Sikora Jacek

Twardowska Anna

15

Marszew

Trawińska Katarzyna

Sołtys

 

Fafuła Grzegorz

 

Kałużny Hieronim

Krusiewicz Paweł

Mielcarek Dariusz

Nawrocka Anna

Wawrzyniak Daniel

16

Nowa Wieś

Bernard Rybak

Sołtys

Sebastian Siuda

Abramowicz Magdalena

 

Staszak Agnieszka

Staszak Bartosz

Garbarczyk Mariusz

17

Pacanowice

Forycki Emil

Sołtys

Michał Grobelny

Adamczyk Leszek

 

Kapałka Marek

Duczmal Anna

Florczak Ewa

18

Piekarzew

Jezierska Grażyna

Sołtys

Kinga Nowicka

Jakóbczak Bartłomiej

 

Martyna Łukasz

Mazurek Iwona

Olejniczak Monika

Walendowska Małgorzata

19

Prokopów

Glaza Sławomir

Sołtys

Anna Duczmal

Marian Czajka Eugeniusz

 

Gibas Jakub

Korzeniewski Radosław

Ostrowski Leszek

Sokołowski Jan

Woźniak Jolanta

20

Rokutów

Szwedek Grzegorz

Sołtys

Beata Bilińska 

Dziuba Henryk

 

Łyskawka Jerzy

Mikołajczyk Mirosław

Pawłowski Adam

Pieczyńska Maria

Szwedek Szymon

21

Sowina

Bartoszyk Roman

Sołtys

Marzena Balcer

Garczarek Ewa

 

Grabarek Romana

Jędrzejak Dawid

Pasiak Ryszard

Teller Marek

Wolska Maria

22

Sowina Błotna

Adamek Romana

Sołtys

Patryk Żuchowski

Jerz Cezary

 

Krzywy Mariusz

Bartoszyk-Wiśniewska Daria

Przybylski Włodzimierz

Strzykalski Dariusz

Zdunek Grażyna

23

Suchorzew

Dryjański Dariusz

Sołtys

Paula Becker

Adamski Krzysztof

 

Jakubowska Bogumiła

Kaczor Jan

Szotkowska Dorota

Wasiewicz Marek

Zielińska Wiesława

24

Taczanów Drugi

Melka Kinga

Sołtys

Natalia Świątek

Bursztynowicz Jan

 

Czajka Paulina

Kopaczewski Tomasz

Mikołajczyk Bolesław

Symenko Janusz

Śledzianowska Anna

24

Taczanów Pierwszy

Michalski Zdzisław

Sołtys

 

Kempiński Lucjan

 

Pietrzak Teresa

Jańczak Konrad

Pietrzak Piotr

26

Zawady

Szwedek Roman

Sołtys

Anna Durowicz

Bocian - Matuszkiewicz Anna

 

Rybak Janusz

Świątek Natalia

27

Zawidowice

Walczak-Szczepaniak Agnieszka

Sołtys

Sylwia Stefaniak

Grzelak Aldona

 

Janusz Robert

Kluczyk Józef

Lebioda Anna

Szczepaniak Agnieszka

Walczak Robert

28

Zielona Łąka

Wujs Wojciech

Sołtys

Kinga Matłoka

Krzywy Ryszard

 

Owczarz Ryszard

Kaczor Grzegorz

Sokołowska Aleksandra

Szczepańska Agnieszka

Zestawienie uchwał Rady Miejskiej w Pleszewie dotyczących Planu Odnowy Miejscowości

Zestawienie uchwał Rady Miejskiej w Pleszewie dotyczących Planu Odnowy Miejscowości - format pdf

Działalność jednostek pomocniczych gminy-sołectw i osiedli

Dokument opracowany w formacie pdf