Sołectwa

Wykaz rad sołeckich wraz z opiekunami

Lp

Solectwo

Skład Rady Sołeckiej

Opiekun

1

Baranówek

Rybak Hanna

Sołtys

Przemysław Broniarczyk 

Krysztofiak Beata

Wojtysiak Mariusz

Troszczyński Krzysztof

2

Borucin

Szczepański Andrzej

Sołtys

Magdalena Czajka

Galewski Mateusz

Hypki Walerian

Olech Tomasz

Szczepańska Katarzyna

3

Bógwidze

Borkowski Maciej

Sołtys

Justyna Penkala

Pera Natalia

Durmenz Halina

Niezgódka Krzysztof

4

Bronów

Kaniewski Karol

Sołtys

Małgorzata Graś

Adaszak Karolina

Kaniewski Jacek

Kubas Hubert

Szczepaniak Adam

Tymecki Józef

Wielgosz Ewelina

5

Brzezie

Świątek Paweł

Sołtys

Marzena Iwanicka
zastępstwo Małgorzata Liskowska

Noskowski Jan

Mencel Paweł

Konieczny Krzysztof

Grabarek Jacek

Michalak Adrian

Bocianiak Adam

6

Dobra Nadzieja

Żarnowska-Nowaczyk Renata

Sołtys

Radosława Penkala-Kulig 

Mądrzak Marcin

Kaźmierczak Natalia

Hadrzyński Aleksander

Wojciechowski Roman

7

Grodzisko

Stencel Adam

Sołtys

Klaudia Witek

Fajka Krzysztof

Jasicki Andrzej

Juszczak Anna

Szmytkowski Konrad

Wieruszewska Patrycja

Cegielski Sergiusz

8

Janków

Kamieniarczyk Dariusz

Sołtys

Renata Praczyk 

Kozłowicz Jarosław

Woźniak Łukasz

Roszkiewicz Anna

Małecka Urszula

Mróz Paweł

Grabarek Małgorzata

9

Korzkwy

Szczepaniak Anita

Sołtys

Adrianna Politowicz 

Grzegorczyk Izabela

Kończak Jacek

Jańczak Jarosław

Piechocka Gertruda

Rogozińska Alicja

Urban Anna

10

Kowalew

Mofina Beata

Sołtys

Monika Migalska

Andrzejczak Maciej

Ładziński Maciej

Działoszyński Paweł

Potarzycka Weronika

Kwaśniewski Jerzy

Forycki Andrzej

11

Kuczków

Reimann Tobiasz

Sołtys

Monika Zielińska
zastępstwo Joanna Golińska-Gawrońska 

Grabarek Elżbieta

Suska Marian

Kałużny Artur

Rupiczak Grażyna

Raś Marek

12

Lenartowice

Porzucek Izabela

Sołtys

Magda Nawrocka 

Andersz Grażyna

Dolata Sylwia

Duszczak Zbigniew

Gil Wiesława

Skrzypczak Włodzimierz

Szymczak Joanna

13

Lubomierz

Kopaczewski Eugeniusz

Sołtys

Ewelina Jankowska

Stefaniak Arletta

Wachowiak Piotr

Jelak Ireneusz

14

Ludwina

Mizerkiewicz Andrzej

Sołtys

Marta Borkowska

Gwarda Lidia

Jeziorańska Elżbieta

Sikora Jacek

Twardowska Anna

15

Marszew

Trawińska Katarzyna

Sołtys

Anna Fengier

Fafuła Grzegorz

Kałużny Hieronim

Krusiewicz Paweł

Mielcarek Dariusz

Nawrocka Anna

Wawrzyniak Daniel

16

Nowa Wieś

Bernard Rybak

Sołtys

Marta Palczewska
zastępstwo Sebastian Siuda

Abramowicz Magdalena

Staszak Agnieszka

Staszak Bartosz

Garbarczyk Mariusz

17

Pacanowice

Forycki Emil

Sołtys

Michał Grobelny

Adamczyk Leszek

Kapałka Marek

Duczmal Anna

Florczak Ewa

18

Piekarzew

Jezierska Grażyna

Sołtys

Paulina Tecław
zastępstwo Anna Bandosz

Jakóbczak Bartłomiej

Martyna Łukasz

Mazurek Iwona

Olejniczak Monika

Walendowska Małgorzata

19

Prokopów

Glaza Sławomir

Sołtys

Anna Duczmal

Marian Czajka Eugeniusz

Gibas Jakub

Korzeniewski Radosław

Ostrowski Leszek

Sokołowski Jan

Woźniak Jolanta

20

Rokutów

Szwedek Grzegorz

Sołtys

Beata Bilińska 

Dziuba Henryk

Łyskawka Jerzy

Mikołajczyk Mirosław

Pawłowski Adam

Pieczyńska Maria

Szwedek Szymon

21

Sowina

Bartoszyk Roman

Sołtys

Marzena Balcer

Garczarek Ewa

Grabarek Romana

Jędrzejak Dawid

Pasiak Ryszard

Teller Marek

Wolska Maria

22

Sowina Błotna

Adamek Romana

Sołtys

Patryk Żuchowski

Jerz Cezary

Krzywy Mariusz

Bartoszyk-Wiśniewska Daria

Przybylski Włodzimierz

Strzykalski Dariusz

Zdunek Grażyna

23

Suchorzew

Dryjański Dariusz

Sołtys

Przemysław Przespolewski

Adamski Krzysztof

Jakubowska Bogumiła

Kaczor Jan

Szotkowska Dorota

Wasiewicz Marek

Zielińska Wiesława

24

Taczanów Drugi

Melka Kinga

Sołtys

Natalia Świątek
zastępstwo Agata Pawłowska

Bursztynowicz Jan

Czajka Paulina

Kopaczewski Tomasz

Mikołajczyk Bolesław

Symenko Janusz

Śledzianowska Anna

24

Taczanów Pierwszy

Michalski Zdzisław

Sołtys

Rafał Piórek

Kempiński Lucjan

Pietrzak Teresa

Jańczak Konrad

Pietrzak Piotr

26

Zawady

Szwedek Roman

Sołtys

Marcin Konieczny

Bocian - Matuszkiewicz Anna

Rybak Janusz

Świątek Natalia

27

Zawidowice

Walczak-Szczepaniak Agnieszka

Sołtys

Sylwia Stefaniak

Grzelak Aldona

Janusz Robert

Kluczyk Józef

Lebioda Anna

Szczepaniak Agnieszka

Walczak Robert

28

Zielona Łąka

Wujs Wojciech

Sołtys

Kinga Matłoka

Krzywy Ryszard

Owczarz Ryszard

Kaczor Grzegorz

Sokołowska Aleksandra

Szczepańska Agnieszka

Zestawienie uchwał Rady Miejskiej w Pleszewie dotyczących Planu Odnowy Miejscowości

Zestawienie uchwał Rady Miejskiej w Pleszewie dotyczących Planu Odnowy Miejscowości - format pdf

Działalność jednostek pomocniczych gminy-sołectw i osiedli

Dokument opracowany w formacie pdf